HAFTANIN GÖRÜNÜMÜ

 U-14 MÜSABAKASI


BAŞKENTGÜCÜ SK - KAHRAMAN KAZAN BELEDİYE SPOR

15/11/2022-SALI

SAAT: 13.00

KAHRAMAN KAZAN SENTETİK SAHASI

  U-16 MÜSABAKASI  

BAŞKENTGÜCÜ SK-İLKER SPOR

17/11/2022- PERŞEMBE

SAAT: 11.00

ALTINDAĞ ÖRNEK SAHASI 

 U-14 MÜSABAKASI 
 
YASAL UYARI

     

    Bu internet sitesi Başkentgücü Spor Kulübü Derneği’ne ait olup, sitemizin misafirleri aşağıda yazılı tüm koşul ve kuralları kabul etmiş sayılacaklardır.

   http://www.baskentgucu.org Internet sitesinde yer alan tüm bilgi, yorum, tablo, istatistik, makale ve haberler ile sitede yer verilen linkler kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Başkentgücü Spor Kulübü Derneği web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu tam olarak yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizyonu veya düzeltilmesi veya siteden çıkarılması ile ilgili olarak Başkentgücü Spor Kulübü Derneği, önceden haber vermeksizin tüm yetkileri tek taraflı olarak kullanım yetkisini haizdir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

   Sitede kullanılan bilgi, doküman, resim ve videolar sadece bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Burada mevcut olan bilgiler Başkentgücü Spor Kulübü Derneği’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

   Bu sitede yer alan herhangi bir bilgi veya belgeyi herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır. Sitenin içeriği Türk Ceza Kanunu, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve tüm ulusal ve uluslararası yasal mevzuat koruması altındadır.

   Başkentgücü Spor Kulübü Derneği, bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

   Başkentgücü Spor Kulübü Derneği web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımasından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan sorumlu tutulamaz.

   Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleştirilmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklik ya da değişiklikten ötürü  Başkentgücü Spor Kulübü Derneği'ne hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Başkentgücü Spor Kulübü Derneği’ni hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

   Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı Başkentgücü Spor Kulübü Derneği’ne ait olup, Başkentgücü Spor Kulübü Derneği'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Başkentgücü Spor Kulübü Derneği, söz konusu bilgi ve ifadelerin izin alınmaksızın kullanılması halinde her türlü yasal haklarını kullanacaktır. Bu sitenin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

                                                 Başkentgücü Spor Kulübü Derneği